Video's![]() ![]() Ophef over toiletgebouw bij homomonument - Westonline.nl Ophef over toiletgebouw bij homomonument - Westonline.nl DEN HAAG - Homo-organisatie COC is boos over de plaatsing van een toiletgebouwtje dat vlakbij het homomonument bij Madurodam in Den Haag is komen te staan. Het toilethuisje is geplaatst voor trambestuurders, omdat er op die plek een een nieuwe tramlus is aangelegd. Het gebouwtje staat op enkele meters van het homomonument. Het monument staat voor homo-emancipatie en is ook de locatie waar het COC ieder jaar de slachtoffers uit de Tweede Wereldoorlog herdenkt. De VVD in Den Haag heeft inmiddels vragen gesteld aan het college over de kwestie. De HTM laat in een reactie weten dat de bouwvergunning officieel is verstrekt en goedgekeurd door de gemeente Den Haag. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 23 views(1 vandaag) ![]() ![]() 'Gouden Kakkerlak' voor smerigste Rotterdamse deelgemeente 'Gouden Kakkerlak' voor smerigste Rotterdamse deelgemeente Leefbaar Rotterdam gaat een zwartboek aanleggen van de smerigste plekken in Rotterdam: een vuilboek. De deelgemeente die de boel het minst goed schoonhoudt, krijgt een 'Gouden Kakkerlak' als wisseltrofee. TV Rijnmond nam een kijkje in Delfshaven. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 27 views(1 vandaag) ![]() ![]() Ralph Pans (VNG): Lokale democratie steeds belangrijker! Ralph Pans (VNG): Lokale democratie steeds belangrijker! Voordat hij voorzitter van de directieraad bij het VNG werd, was hij burgermeester van - onder meer - Almere en Rosmalen. Hij ziet de invloed en verantwoordelijkheden van het lokale bestuur alleen maar groeien en dat maakt lokale journalistieke controle steeds belangrijker. Een gesprek. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 45 views ![]() ![]() Wijwaarderen.nl Wijwaarderen.nl Wijwaarderen.nl is een internetplatform waar burgers een waardering kunnen geven over de dienstverlening van de overheid. De overheid levert tal van diensten aan alle inwonders van Nederland, bijvoorbeeld onderwijs, zorg of gemeentediensten. Ook kunnen de betreffende instanties deze informatie gebruiken om hun dienstverlening beter aan te laten sluiten op de wensen van burgers.
Burgerlink start op 1 juni een pilot voor Wijwaarderen.nl rondom het thema onderwijs. Ouders en studenten kunnen onderwijsinstellingen beoordelen. Een beoordeling geven kan door een aanduiding met minimaal 1 ster en maximaal 5 sterren, maar ook met een schriftelijke toelichting. Anderen kunnen deze waarderingen gebruiken bij het maken van een onderwijskeuze. Indien de pilot succesvol blijkt zullen ook andere thema's zoals zorg en ondernemen, worden opgenomen in Wijwaarderen.nl. Het doel van Wijwaarderen.nl is om de band tussen de burger en de overheid te versterken.
Feedback wijwaarderen.nl
Burgerlink staat open voor al uw kritiek - en verbeterpunten op het platform. Door middel van de feedbackbutton links op de pagina kan worden gereageerd.
Wijwaarderen.nl is een initiatief van Burgerlink, een initiatief van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Het driejarige stimuleringsprogramma (2008-2010) is ondergebracht bij ICTU. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.vimeo.com 57 views ![]() Een dag mee: gemeentesecretaris Een dag mee: gemeentesecretaris In zes minuten een schets van het dagelijks werk van een gemeentesecretaris. Meer informatie: www.gemeentesecretaris.nl Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.vimeo.com 91 views ![]() ![]() Medewerkers stemlokalen vervangen om onregelmatigheden Medewerkers stemlokalen vervangen om onregelmatigheden De gemeente Rotterdam heeft alle medewerkers van een stembureau in deelgemeente Delfshaven vervangen omdat daar meerdere mensen in een stemhokje stonden. Dat is wettelijk verboden en de medewerkers hadden hier op moeten toezien. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 141 views ![]() ![]() Gemeenteraadsverkiezingen Renkum 2010 Gemeenteraadsverkiezingen Renkum 2010 Verkiezingsavond gemeente Renkum in gemeentehuis in Oosterbeek. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 44 views ![]() ![]() Partij voor de Dieren emotioneel na behalen zetel in gemeente Groningen Partij voor de Dieren emotioneel na behalen zetel in gemeente Groningen De Partij voor de Dieren, die in onze provincie alleen meedeed in de gemeente Groningen, heeft daar 1 zetel behaald. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 31 views ![]() ![]() 2010 03 03 Gemeenteraadsverkiezingen Woensdrecht v5 2010 03 03 Gemeenteraadsverkiezingen Woensdrecht v5 Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 21 views ![]() ![]() Het verloop van de verkiezingsnacht in Groningen na 00.00 uur... Het verloop van de verkiezingsnacht in Groningen na 00.00 uur... GRONINGEN - De Stadspartij is de grote winnaar van de verkiezingen in de gemeente Groningen. De partij gaat van 2 naar 5 zetels. De winst van deze lokale partij gaat vooral ten koste van de SP. Die gaat van 7 naar 4 zetels. Ook de pvda verliest fors en gaat van 12 naar 9 zetels. De Stadspartij denkt haar winst vooral te danken te hebben aan haar standpunt over de tram. Ze is een fel tegenstander van dit vervoermiddel. Score: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bron:www.youtube.com 8 views « Previous123 ... 56Next » | ||
| ||